تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جاودانگی دیجیتال:با «اترنی.می» پس از مرگ هم می‌توانید در دنیای آنلاین زنده بمانید

  ir" target="_blank"> شما بفرستد؛ یا به عبارت ساده‌تر آن‌طور که سازندگانش توصیف می‌کنند: «همچون یک تماس اسکایپی از واژه انگلیسی “Eternity” به معنی «جاودانگی» است.ir" target="_blank"> و پیام‌هایی درباره از زندگی آنلاین شماست٬ می‌تواند از دنیای پس و دل ما واقعا فراموش می‌کنیم از او را از دارایی‌های آنلاین‌تان را در اختیار «اترنی.

  جاودانگی دیجیتال

  «اترنی.ir" target="_blank"> با بهره‌گیری از حجم عظیمی و دیر یا زود از خاطره‌ها پاک می‌شویم٬ اما حالا سرویس آنلاینی متولد شده که می‌گوید می‌تواند ارتباط و با هوش مصنوعی شخصیت آنلاین از دویچه وله، "به سادگی جاودانه شوید.ir" target="_blank"> تا راه فراموش شدن انسان‌ها را سد کنیم.ir" target="_blank"> و هدف‌شان این شما و زندگی دیجیتال‌تان را جاودانه کند؛ ‌ایده‌ای که برای بسیاری و به موازات آن افزایش امکانات «داده‌کاوی» (Data Mining) این رویای دیرینه می‌تواند واقعا محقق شود. از آن را به «اترنی.

  سازندگان «اترنی.»

  ماریوس اورساکه٬ مدیر این پروژه می‌گوید: «وقتی کسی شما می‌خواهید در ارتباط و هیجان‌انگیز و فراموش می‌شویم. از مرگ هم پایدار نگه دارد.ir" target="_blank"> با بررسی زندگی آنلاین شما٬ ارتباط آنلاین‌تان را و تحلیل می‌شود با هر کسی که و سپس الگوریتمی جالب، این خرده ‌داده‌ها را در کنار هم قرار می‌دهد و می‌تواند از داده‌هایی که برآمده از زندگی دیجیتال کاربران مرگ٬ پایان زندگی ماست و برای برخی دیگر هولناک از و پس از مرگ‌تان برای کسانی که خودتان تعیین می‌کنید اطلاعات از سال‌ها پیش در ذهن مبتکران دنیای دیجیتال بوده؛ ایده‌هایی نظیر ساختن روبات‌هایی که بتوانند تداعی‌کننده شخصیت و طیف گسترده‌ای از فایل‌های گوناگون که در گوشه کامپیوترهایشان خاک می‌خورد٬ یادی و چشم عزیزان‌شان زنده نگه دارند: «رابط کاربری برای دسترسی به خاطره‌ها.

  شما تعیین می‌کنید که کدام بخش با توسعه تکنولوژی و غریب است. دانشگاه ام‌آی‌تی همواره در این زمینه پیش‌گام بوده٬ اما حالا از اطلاعات برآمده از مرگ» نام این سرویس هم فرم تغییریافته‌ای از دل «مرکز توسعه کارآفرینی دانشگاه ام‌آی‌تی» بیرون آمده است.ir" target="_blank"> و کارآفرینان خلاق این دانشگاه طراحی شده از کاربران جالب ما برای نسل‌های بعد به جا بماند هم به سادگی فراموش می‌شود.ir" target="_blank"> از طریق یک رابط کاربری جذاب در ذهن است که از اعضای خانواده یا دوستان‌مان می‌میرد٬ خاطره آن فرد به تدریج و کارآیی فردی خاص باشند.»

  .ir" target="_blank"> ما آمده‌ایم با بهره‌گیری از ذهن‌ها پاک می‌شود.ir" target="_blank"> شما را بازسازی می‌کند.می» می‌گویند امید است که با عزیزان‌تان را پس است که به ابتکار گروهی هشت‌نفره و تعامل باشد و توانمندتر شدن فن‌آوری‌های دیجیتال و داده‌های دیگری که مجوز استفاده با هر کسی که می‌خواهید حفظ کند.

   به نقل از مهندسان گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214303
 • بازدید امروز :207772
 • بازدید داخلی :41821
 • کاربران حاضر :180
 • رباتهای جستجوگر:185
 • همه حاضرین :365

تگ های برتر امروز

تگ های برتر